GÜNDEM

Scania, zor çalışma koşulları için geliştirdiği teknolojilerini tanıttı

Dört yılda bir gerçekleşen maden fuarında Scania Maden Araçları Departmanı Başkanı BjörnWinblad, “Scania olarak, iş ortaklarımızın sahada yaşadığı problemleri belirleyerek çözüm sağlamak için yeni teknolojiler geliştirdik.”açıklamasında bulundu.

Winblad, “İş Ortaklarımız, kendi bireysel tercihlerine göre danışmanlık hizmetleri, bilgi raporlama ve hatta taşıma operasyonlarının yönetimi konusunda destek alabiliyorlar. Scania, bu yenilikleri ile dünyanın çeşitli maden kazı alanlarında yıllardır testler yapıyor ve Ar-ge çalışmalarını devam ettiriyor. Bu hizmetlerle müşterilere, üretkenlik konusunda önemli katkılar sağlıyor” dedi.

En zorlu şartlarda üstün performans

P ve G kabin seçeneklerinden oluşan yeni Scania inşaat araçları, arazi şartlarına uygun, darbeye dayanıklı ön panjur ve tampon tasarımının yanı sıra üstyapı montajını kolaylaştıran özellikleri ile bakım ve onarıma ihtiyaç duymadan maksimum hizmet süresi için geliştirildi. Tüm arazi koşullarında  kullanılabilen araçlardaki 130 mm çıkıntılı çelik tampon, bozuk zeminle yeterli mesafe sunarak ve darbeler sonucu zarar görmeyi engelliyor.

Yüksek Taşıma Kapasitesi

Güçlü aks ve şasi özellikleri sayesinde 50 ton taşıma kapasitesiyle, özellikle arazi şartlarında, her seferde daha fazla yük taşınarak üretkenlik maksimum seviyelere çıkarılıyor.

Scania inşaat serisi,tüm projelere uygun geniş bir ürün yelpazesine sahip. 4×2’den 8×4’e kadar farklı dingil konfigürasyonu seçeneği bulunan araçlar, özel sipariş seçeneğiyle 8×6’dan 12×4’e kadar ihtiyaçlara da cevap verebiliyor. Ayrıca müşteri tercihine göre damper, vinç, beton mikseri, beton pompası, ağır damper, ağır nakliye, kancalı yükleyiciler ve hidroliftler gibi farklı üstyapı seçeneklerinin kolayca uygulanabileceği bir altyapıya sahip.
Scania İnşaat serisi araçlarda, SCR sistemine sahip 9, 13 ve 16 litrelik motor yelpazesinde, 250 beygir gücünden Scania’nın en güçlü motoru olan 730 beygir gücüne kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu