GÜNDEMKAMYON HABERLERİMANŞETTeslimat Haberleri

Iveco, Tanöz Nakliyat’a 25 adet çekici teslimatı gerçekleştirdi

Türkiye’nin sanayi ve lojistik merkezlerinden biri olan İstanbul Tuzla’da faaliyetlerini sürdüren Tanöz Nakliyat yeni nakliye araçlarının alımı için Iveco’yu tercih etti.

Iveco Yetkili Satıcısı Iveco Otomotiv tarafından gerçekleştirilen anlaşmada Tanöz Nakliyat’a satılan 25 adet Iveco S-Way çekici periyodik bakım anlaşmalı olarak teslim edildi.

Iveco
Serdar Tan ve Hakkı Işınak…

Iveco Türkiye’nin Yetkili Satıcısı Iveco Otomotiv tarafından Tanöz Nakliyat’a firmanın seçtiği AS440S57T/P + Diamond, AS440S53T/P + Full, AS440S49T/P + Full modellerinden oluşan S-Way çekicilerin teslimi tören ile gerçekleştirildi. Toplam 25 adet Iveco S-Way çekicinin teslim töreni firma yetkililerinin katılımı ile gerçekleşti. Tanöz Nakliyat’ın 120 adetlik araçtan oluşan filosunun 100 adedini Iveco modelleri oluşturuyor.

Tanöz yola Iveco ile devam edecek

Iveco
Düzenlenen törende IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak kısa bir konuşma gerçekleştirdi…

Düzenlenen törende kısa bir konuşma gerçekleştiren Iveco Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak “Öncelikle Tanöz Nakliyat’a Iveco araçlarımıza güvenip yine bizi tercih ettiği için hepinizin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. Şimdiye kadar 100 adet Iveco araç satışı gerçekleştirdiğimiz Tanöz Nakliyat ağır yük taşımacılığında iddialı olan ve farklı özelliklere sahip 25 adet Iveco S-Way’i tercih etti. Özellikle ülkemizin dört bir yanına ağır taşımacılık yapan Tanöz, tercih ettiği araçlarımızla kat edeceği mesafeleri güvenle, konforla ve tasarruflu bir şekilde gerçekleştirecek. Bakım ve Onarım Kontratlı yapılan bu satışla Tanöz bizlere, ‘Size tamamen güveniyorum’ mesajı da veriyor. Bu işte partneriz her sıkıntıda yanınızdayız ve yanınızda olacağımıza buradan ben ve ekibim adına sizlere söz veriyorum. Siz ve sizler gibi müşterilerimizle daha da büyüyeceğiz. İyi ki varsınız. Iveco güvencesiyle yola devam edecek olan Tanöz Nakliyat’a Iveco ile uzun mesafeler, iyi yolculuklar ve hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Iveco
Tanöz Nakliyat Genel Müdürü Serdar Tan, Iveco dışında başka bir firma ile çalışmayı düşünmediklerini ifade etti.

Hakkı Işınak’tan sonra Tanöz Nakliyat Genel Müdürü Serdar Tan da kısa konuşmasında Iveco’ya teşekkür ederek uzun yıllardır marka ile çalıştıklarını ve çok iyi bir iş birliği içersinde olduklarını dile getirdi. Bir aile gibi olduklarını da sözlerine ekleyen Serdar Tan, Iveco dışında başka bir firma ile çalışmayı düşünmediklerini ifade etti.

Iveco
Tanöz Nakliyat’a satılan 25 adet Iveco S-Way çekici periyodik bakım anlaşmalı olarak teslim edildi.

Her aracın bakım ve onarım kontratı Iveco’dan

Iveco’nun bakım onarım kontratı ile ilgili bilgiler paylaşan Iveco Türkiye Yedek Parça Müdürü Mehmet Ayaz “Sektörün önem verdiği konulardan biri olan araçların bakım ve onarım maliyetlerinin düşük ve öngörülebiliyor olmasıdır. Iveco, “Elements” adı verilen “Bakım Onarım Kontratları” ile müşteri beklentilerini bu anlamda tam da istenildiği gibi karşılamaktadır. Iveco markası, müşteri koşullarını ve yıllık kat edilen kilometreleri esas alarak farklı kapsam alanlarına sahip kontratlarını müşterilerine sunmaktadır” dedi.

ELEMENTS KONTRATLARININ SAĞLIDIĞI FAYDALAR

  • Müşterilerin yatırımlarının değerinin uzun vadeli korunmasına yardımcı olmak.
  • Orijinal yedek parça ve yetkili servis bakımları ile aracın ikinci el değerini yükseltmek.
  • Araç bakımlarının planlanmasına yardımcı olmak, serviste kalış sürelerini azaltmak ve sürekli birinci sınıf güvenli araç kullanımını desteklemek.
  • Bakım ve onarımların orijinal Iveco yedek parçaları kullanılarak bu bakımların Iveco Yetkili Servis Ağı tarafından gerçekleştirilmesini sağlamak.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu