GÜNDEM

TürkTraktör’den Cacimler’e 35. teslimat

TürkTraktör, Çanakkale Akçansa’da faaliyet gösteren Cacimler Madencilik’in şantiyesinde gerçekleştirilen törenle beş adet daha yeni iş makinesi teslim etti.

CASE İş Makineleri’nden 4 adet CX370C model ve 1 adet CX500C model Paletli Ekskavator teslimatı için düzenlenen törene TürkTraktör İş Makineleri İş Birimi Direktörü Boğaç Ertekin, TürkTraktör pazarlama ve İzmir bölge ekipleri ile Cacimler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Cacim katıldı.

2019 yılından bu yana 35’inci iş makinesi teslimatı

TürkTraktör İş Makineleri İş Birimi Direktörü Boğaç Ertekin, Cacimler İnşaat’a 2019 yılından bu yana 35’inci iş makinesi teslimatının yapıldığına dikkat çekti. Sektörün her ihtiyacını karşılayabilecek nitelikte yerli ve ithal ürünlerden oluşan geniş bir ürün gamına sahip olduklarını belirten Ertekin, “Ağır iş makineleri ve ağır inşaat sektöründe önde gelen ve uzun yıllardır bilinen bir firma olan filo müşterimiz Cacimler İnşaat’a gerçekleştirmiş olduğumuz teslimatımız ile CASE İş Makineleri’nin 180. yılını gururla kutlamaya devam ediyoruz. CASE İş Makineleri olarak; bu yıl içerisindeki hedefimiz satış ile satış sonrası gücümüzü ve bu yöndeki performansımızı artırmak ayrıca ağır inşaat sektöründeki ekskavatör ve yükleyicilerimizle etkinliğimizi devam ettirmekti. Müşterilerimize kısa zamanda etkin çözümler sunmak başlıca hedeflerimiz arasında yer almakta. Bugün Cacimler İnşaat’a gerçekleştirdiğimiz teslimatımız ile bu hedeflerimize bir adım daha yaklaştık” dedi.

CASE İş Makinelerinin yüksek performansı tasarruflu yakıt tüketimiyle birlikte sunduğunu ve düşük kullanım maliyetleriyle işletmelerin verimliliğini yükselttiğini belirten Ertekin konuşmasını şu sözlerle noktaladı: “TürkTraktör olarak 2020 yılı sonunda, iş dünyasında ve sektörde yaşanan değişimlere etkili cevap verebilmek ve geleceğe etkin şekilde hazırlanmak için başladığımız Çevik Dönüşüm yolculuğumuzda müşterilerimizi tamamen işimizin merkezi haline getirdik. Bu çerçevede müşterilerimizin her ihtiyaç duyduklarında yanlarında olacak şekilde organize olduk. İşletmelere hem zaman hem maliyet tasarrufu sağlayan satış sonrası faaliyetlerimizi de geliştirmeye devam ediyoruz.”

Benzer Haberler

Başa dön tuşu