GÜNCELKAMYON HABERLERİMARKALARMERCEDES-BENZ

Mercedes-Benz Kamyon’a Kristal Elma ve Felis ödülü

Mercedes-Benz Kamyon, 2023 yılında hayata geçirdiği yaratıcı projelerle reklam ve pazarlama alanında ödülleri topladı.

  • Hislere Tercüman Şarkılar, Anlamlı Numaralar ve Uzun Yol kampanyaları Mercedes-Benz Kamyon’a 2 Felis, 5 Başarı, 3 Gümüş Elma, 1 Bronz & Kristal Elma ödülü getiren projeler oldu.

Mercedes-Benz Kamyon, 2023 yılında sosyal medya, pazarlama ve dijital alanda yaptığı çalışmalarla ödülleri topladı. Sektörde ses getiren projelerden biri olan Sağlık Bakım Tırı, uzun yol şoförlerinin sağlık ve bakım ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bir inisiyatif olarak hayata geçirildi ve “Hislere Tercüman Şarkılar” kampanyası önemli başarılara imza atarak bir çok kategoride ödül kazandı.

“Anlamlı Numaralar”projesi Kristal Elma’ya hak kazandı

25 Kasım Kadına Şiddetle Mücadele Günü’nde 6284 sayılı kanuna atıfta bulunarak değiştirilen yeni çağrı merkezi numarası ile 6284 hakkında farkındalık yaratmayı amaçlayan “Anlamlı Numaralar” kampanyası Kristal Elma’dan 3 ödülle döndü. “Anlamlı Numaralar” Kampanyalar /Özel Günler kategorisinde Kristal, Radyo Ses Sektörel Kategoriler Özel Günler kapsamında Bronz, Sosyal- Özel Günler alanında ise Gümüş ödülün sahibi oldu.

“Yenilikçi projelerimize devam edeceğiz”

Mercedes-Benz Kamyon’a bu yıl Felis ödülü getiren projelerden biri de aktif sürüş asistanı özelliğini anlatan “Uzun Yol- Sizin Zamanınızdaki Gibi” projesi oldu. Bu proje markalı film içeriği kategorisinde “Uzun Yol – Tufan Frene Basma!”, otomotiv ve otomotiv ürünleri kategorisinde “Uzun Yol – Sen Bu İşi Bilmiyorsun!” kampanyalarıyla başarı ödülünün sahibi oldu.

Mercedes-Benz Türk Kamyon & Otobüs Pazarlama İletişimi ve Müşteri Yönetimi Grup Müdürü Serra Yeşilyurt bu yıl boyunca aldıkları ödüllerle ilgili olarak “Mercedes-Benz Kamyon olarak aktif sürüş asistanı özelliği, şoförlerimizin sağlık ve bakımı, kadına şiddetle mücadele gibi farklı alanlarda hayata geçirdiğimiz farkındalık projeleri ve etkileyici kampanyalarla sektöre öncülük ettik. Bu doğrultuda başarılarımızı reklam ve pazarlama alanında aldığımız ödüllerle taçlandırdık. Önümüzdeki süreçte de yenilikçi projelere imza atmaya devam edeceğiz.” dedi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu