MARKALAR

Seger Korna, yeni ürünleri ile Automechanika İstanbul’da

Korna tasarımı, üretimi ve satışında Türkiye lideri olan Seger, 6-9 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Automechanika İstanbul 2017  Türkiye Fuarı’nda.

Türkiye’de ve dünyada önemli araç üreticileri ile yaptığı anlaşmalarla elektrikli ve havalı korna üretiminde bir dünya markası haline gelen Seger, İstanbul’da otomotiv endüstrisini bir araya getiren Automechanika İstanbul 2017 Türkiye Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşuyor. Seger, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 8 No’lu Hol, C 140 numarada bulunan standında yeni ürünlerini tanıtacak.

Seger’in hedefi OEM ve yenileme pazarında söz sahibi olan global bir marka olmak

Seger Satış ve Pazarlama Müdürü Cüneyt Coşkun, sektörün buluşması, yeniliklerin ve yeni ürünlerin tanıtımı açısından fuarın çok önemli olduğunu belirterek “Automechanika İstanbul, her yıl otomotiv endüstrisinin yanı sıra otomotiv yan sanayi aktörlerini bir araya getiriyor, bu nedenle fuar çok önemli bir buluşma noktası. Seger olarak bu yıl da Automechanika İstanbul’da yeni ürünlerimizi tanıtma imkânı bulacağız. Hedefimiz Güney Amerika’dan Rusya’ya, Ortadoğu’dan Uzakdoğu’ya kadar OEM ve yenileme pazarında söz sahibi olan global bir marka olmak. Bu nedenle dünya çapında otomotiv sektörünün temsilcilerinin yer aldığı tüm fuarlara katılıyoruz” diye konuştu.

Tüm ağır vasıta ve iş makinelerinde zorunlu olacak geri vites kornası uygulaması için Seger’den

Ekim 2017’den sonra üretilip Türkiye’de satışa sunulan tüm ağır vasıta ve iş makinelerinde zorunlu olacak geri vites kornası uygulaması için Seger, 21GK kodlu yeni ürününün lansmanını fuarda yapacak. Binek araçlar, hafif ticari araçlar, ağır vasıta ve iş makinaları için özel olarak üretilen ve olası kazaların önlenmesinde etkili olan geri vites kornaları hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçiler Seger’in standında sorularına cevap bulabilecek. Yekpare plastik bir gövde ve plastik borularıyla hafif ve kompakt bir yapı sunan 3 borulu yeni kornalar da Seger’in fuarda tanıtacağı diğer yeni ürünleri arasında yer alıyor.

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu