LOJİSTİKŞirket Haberleri

Kargo ve lojistik sektörüne Sendeo neşteri!

Türkiye’de pandemi ile birlikte hayatımızın bir parçası haline gelen kargo ve lojistik sektörünün yeni oyuncusu Sendeo, yenilikleri ile dikkat çekiyor.

Dağıtım ve teslimat sektörünün yenilikçi markası Sendeo, 81 ilde 11 transfer, 22 dağıtım merkezi ve 1.600’ün üzerinde Sendeo Teslimat Noktası ile öne çıkıyor. 2021 Eylül’ünde hizmet vermeye başlayan şirket, uzman ve  deneyimli yönetim kadrosu ile; tüketicinin sektörde yaşadığı sorunlara adeta neşter vurdu.

e-ticaretin giderek büyümesi ve beraberinde sektör genelinde yaşanan sorunları minimize etmek için yola çıkan şirket, her aşamada teknolojiden yararlanıyor. 3 milyona yakın kobiyi de kapsama alanına alan Sendeo, Koç grubunun tüm imkanlarından da yararlanacak. Şirket, sektörde 7/24 kesintisiz, sorunsuz hizmet servisini; grubun Türkiye’nin her noktasına yayılmış, Arçelik, Beko ve Aygaz’dan da yararlanarak tüketiciye ulaştıracak.

Basın emekçileri ile buluşma

Kargo ve lojistik sektöründeki basın emekçileri ile Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan Divan Brasserie Fuaye’de iftar yemeğinde bir araya gelen Sendeo yöneticileri, hedeflerine ilişkin bilgi verdiler. Organizasyona ev sahipliği yapan Sendeo Ticari Faaliyetler Direktörü Esin Çınar, “Birlik veberaberlik ruhunu derinden yaşadığımız bu günlerde sektörümüzün basın emekçileri ile bir arada olmak, dayanışmamızı devam ettirmek bizleri sevindiriyor” dedi. 

Şirketin artık rüştünü ispat eden ve büyüme yolculuğunu sürdüren bir marka olduğunu söyleyen Çınar, “2021 Eylül’de Sendeo ile çıktığımız yolculuğumuz bugün sizlerin de katkıları ile 81 ile ulaştı. Bugün geldiğimiz noktada, 81 ilde 11 transfer, 22 dağıtım merkezimiz var ve 1.600’ün üzerinde Sendeo Teslimat Noktamız ile de hizmet vermeye devam ediyoruz. Büyümeye devam ettiğimiz bu yolda sektörümüzün basın mensuplarıyla ile bir arada olmak bizleri çok sevindiriyor” dedi. 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu