GÜNCELMERCEDES-BENZ

Mercedes-Benz kamyon ve otobüs ürün grubu için Haziran ayı kampanya detayları

Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan kamyon ve otobüs ürün grubu için Haziran ayına ait özel kampanya detayları açıklandı.

Mercedes-Benz çekici/inşaat ve kargo kamyonları

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, çekici/inşaat ve kargo kamyonları ile yolcu otobüsü modellerinde Haziran ayına özel kampanyalar sunuyor.
Kamyon ürün grubu için düzenlenen kampanya çerçevesinde, kurumsal müşteriler yüzde 1,42’den başlayan faiz oranları ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler.
Tüm Travego ve Tourismo modellerinde ise, Haziran ayına özel olarak 60 aya varan vade seçenekleri sunuluyor.

TruckStore bünyesinde satılan 2.El kamyonlar

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mercedes-Benz çekici/inşaat ve kargo kamyonları, Mercedes-Benz yolcu otobüsleri ve TruckStore bünyesinde satılan 2.El kamyonlara yönelik Haziran ayına özel kampanyalar düzenliyor.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Aksaray ve Wörth üretimi çekici/inşaat ve kargo kamyonları için Haziran ayı boyunca geçerli olacak kasko ve servis sözleşmesini kapsayan bir finans kampanyası hazırladı. Söz konusu kampanya kapsamında, kurumsal müşteriler yüzde 1,42’den başlayan faiz oranları ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Haziran ayında tüm Mercedes-Benz yolcu otobüs modellerinde geçerli olacak bir kampanya da gerçekleştiriyor. Kampanya doğrultusunda, kurumsal müşteriler, 60 aya varan vade seçenekleriyle Travego ve Tourismo modellerine sahip olabilecekler.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, ayrıca 2.El kamyonlar için Haziran ayı boyunca geçerli olacak 1.000.000 TL’ye varan kredi seçenekleri ile finans kampanyası düzenliyor. Bu kampanya çerçevesinde, kurumsal müşteriler 48 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,56’dan başlayan faiz oranları ile TruckStore’dan bir kamyon sahibi olma imkanına kavuşuyorlar.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu