GÜNCELMERCEDES-BENZ

Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan özel fırsatlar

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mayıs ayı sonuna kadar geçerli olacak finans kampanyası düzenledi.

  • Bu kampanya çerçevesinde kurumsal müşteriler 1,40’dan başlayan faiz oranı ile yeni bir Mercedes-Benz çekici sahibi olabilirler.

Kurumsal kredi başvuruları için gerekli evraklar: Kurumlar Vergi Beyannamesi (Son 2 Yıl), Son Genel Mizan, Şirket Ortaklarının Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Şirket Ortaklarının İkametgah İlmuhaberi ve/veya Son 3 Aya Ait Bir Fatura, Son Sermaye ve Son Ortaklık Yapısını Gösteren Ticaret Sicil Gazetesi, Şirketin Kuruluş Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri, Faaliyet Belgesi/Oda Sicil Kaydı, Araç Ruhsat Fotokopisi (2. El için), Geçici Vergi Beyannamesi…

Kredi başvurusu yanıtı

Kredi başvuru süreci Mercedes Otomatik Değerlendirme (MOD) ile başlamakta. Buna göre kredi başvurusu için ön yanıt 15 saniyede alınabilmekte. 15 saniyede kredi onayı alındıktan sonra ön değerlendirmede beyan edilenler müşteri tarafından belgelendiği takdirde aracınızı en kısa sürede teslim almanız mümkün. Doğru beyan olmadığı takdirde kredi analisti tarafından değerlendirilmekte ve yaklaşık değerlendirme süreleri kamyonda 24 saat, otobüste 72 saat.

Kampanyayla ilgili olarak detaylı bilgi için www.mercedesbenzkamyonfinansman.com.tr sayfasını ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz Türk bayisinden bilgi alabilirsiniz.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu