GÜNCELKAMYON HABERLERİ

Ford Trucks’ın özel serisi F-Max Select için lastik seçildi

Mobilite ve inovasyon alanlarında öncü şirketlerden biri olan Michelin, zorlu koşullarda güvenli sürüş sağlayan lastikleriyle, Ford Trucks tarafından sınırlı sayıda üretilen özel serisi F-MAX Select modelinin tek lastik tedarikçisi oldu.

  • Mobilite ve inovasyon alanında öncü şirketlerden biri olan Michelin, Türkiye ağır vasıta pazarındaki ilerlemesini yaptığı yeni anlaşmalarla sürdürüyor.

Michelin Türkiye, ağır ticari sektörünün global markası Ford Trucks’ın yeni sınırlı üretim olan F-MAX Select modelinin tek lastik üreticisi oldu.

Yeni 2,5 metre genişliğindeki kabiniyle, bronz-siyah tasarım detaylarıyla, basamaklarıyla, saklama bölmeleri ile bir çekiciden çok daha fazlasını sunan F-MAX Select’i tercih eden müşteriler, Michelin’in yakıt tasarrufu ve kullanım ömrü konusunda performans sunan MICHELIN X Line Energy veya MICHELIN X Multi Energy lastiklerinden birini tercih edebiliyor.

Yapılan anlaşmayla ilgili açıklamalarda bulunan Michelin Türkiye Satış Direktörü Erol Şimşir, “Michelin Türkiye ekibi olarak ağır vasıta pazarındaki gücümüzü yaptığımız yeni anlaşmalarla pekiştirmeye devam ediyoruz. Ford Trucks’ın özel ürettiği F-MAX Select modeli için bizi tercih etmesinden dolayı memnuniyet duyduk. Bu sınırlı sayıda üretilecek çok özel model için sunacağımız özel donanımlı lastiklerimiz ile ağır vasıta sürücülerinin ihtyaçlarına cevap vereceğiz, her zaman olduğu gibi üstün performans özelliklerimizden ödün vermeden uzun ömürlü ve güvenilir lastik sunma vaadimizi yerine getiriyoruz. F-MAX Select kullanıcılarının, Michelin lastiklerinin kullanım ömrü boyunca göstereceği performansla her türlü yükün üstesinden gelebileceğine inanıyoruz” dedi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu