GÜNCELKAMYON HABERLERİMERCEDES-BENZTeslimat Haberleri

Alp Özler Lojistik araç filosunu genişletti

Uluslararası ve yurtiçi lojistik sektöründe hizmet veren Alp Özler Lojistik, Mercedes-Benz Actros 1848 LS, Actros 3363 ve Mercedes-Benz Atego 1518 modellerinden oluşan 153 adet aracı filosuna ekledi.

Karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, proje ve ağır yük taşımacılığı, ticari araç ve ekipman kiralama ve depolama gibi farklı alanlarda müşterilerine hizmet sunan Alp Özler Lojistik, Mercedes-Benz kamyonları tercih etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Alp Özler Lojistik, filosuna toplam 153 adet Mercedes-Benz Actros ve Atego’yu ekledi. Şirket, araçlarını düzenlenen törenle Mercedes-Benz Türk’ün bayisi Hasmer Otomotiv’den teslim aldı.

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, Pazarlama İletişimi Grup Müdürü Serra Yeşilyurt, Müşteri Hizmetleri – Kamyon Teknik Grup Müdürü Mehmet Karal, Kamyon Filo Satış Koordinatörü Mehmet Arda Erdemir, Mercedes-Benz Kamyon Finansman Koordinatörü Burak Düzgün, Hasmer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Bağcı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Sağlam, Kamyon Satış Müdürü Burak Ödül, Kamyon Satış Şefi Gürkan Zeki, Hasmer Otomotiv Yöneticileri Sehat Bağcı, Emre Bağcı, Fatih Mehmet Ulcay, Alp Özler Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Gece, Yönetim Kurulu Üyeleri Alper Gece, Ceyhun Gece ve Alp Özler Filo Genel Müdürü Mehmet Kağan Gece katıldı.

Alp Özler Lojistik’in araç parkındaki Mercedes-Benz araçların sayısı 303 oldu

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt; “2012 yılında başlayan ve yıllar geçtikçe güçlenen iş ortaklığımız bu yıl, yeni araçlarımızın teslimatı ile beraber 12 senede toplamda 1.000 adet araç teslimatı ile taçlanıyor. Sahip olduğu özellikler ile şehir içi taşımacılık ve dağıtım alanının etkin ve verimli çözümü olan Atego ve konforun boyutunu yeniden tanımlayan uzun yol taşımacılığının yıldızı Actros araçlarımızın hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak çözümlerimizle her zaman en üst düzeyde performans, güvenlik ve verimlilik sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Törende konuşma yapan Alp Özler Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Gece de; “43 yıldır taşımacılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İki önemli yatırım konumuz var. Birincisi insana; insan kaynaklarımıza yaptığımız, diğeri ise ekipmanlarımıza ve araçlarımıza yaptığımız yatırım. Bugün müşterilerimize kaliteli ve üst düzey hizmet sunarken mevcut filomuzun büyük kısmı kalitesine güvendiğimiz Mercedes-Benz marka araçlardan oluşuyor. Önümüzdeki dönemde Mercedes-Benz Türk ve Hasmer Otomotiv ile olan iş ortaklığımızın daha da güçleneceğine inanıyorum. Teslim almış olduğumuz yeni araçlarımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Hasmer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Sağlam da konuşmasında; “Alp Özler Lojistik şirketi ile uzun yıllara dayanan bir iş birliğimiz var. Farklı taşımacılık amaçlarına uygun olarak geliştirilen Atego ve Actros’ların, sahip oldukları son teknoloji, yüksek performansları, üst düzey konfor ve güvenlik donanımları ile Alp Özler’in hizmet kalitesine çok olumlu katkılar yaratacağına yürekten inanıyoruz. Araçlarımızın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu