Şirket Haberleri

Goodyear’den Arslan Nakliyat filosuna destek

Goodyear, FleetOnlineSolutions ile İzmir’in en büyük uzun yol taşımacılık filoları arasında gösterilen Arslan Nakliyat filosuna destek olacak.

Yapılan anlaşma ile Goodyear, bu  kapsamda Arslan Nakliyat’a, içinde FleetOnlineSolutions filo yönetim yazılımının da bulunduğu Fleet First hizmetini sunacak.

Fleet First hizmeti nedir?

Fleet First sözleşmesi, Goodyear TruckForce bayileri tarafından verilecek düzenli hizmetleri, ServiceLine24H yol yardım hizmetini, lastik kaplama hizmetini ve FleetOnlineSolutions adlı filo yönetimi yazılımı içeren bir toplam filo yönetimi çözüm paketini kapsıyor. Bu filo çözümleri paketinin en önemli unsurlarından biri olan FleetOnlineSolutions, dünyanın dört bir yanından herhangi bir cihazdan filo bilgilerinize erişim sağlayan internet tabanlı bir lastik yönetim sistemi olarak öne çıkıyor.

Sistem nasıl çalışıyor?

Sistemin veritabanında, araçların, lokasyonların, lastiklerin ve anlaşmaya varılan maddelerin detayları bulunuyor. Sözleşme kapsamındaki işlemler, tüm araçlarda zaman kısıtı olmadan yapılabiliyor, böylece hizmet verimliliği maksimum düzeye çıkarak aracın hizmet dışı süresi en aza iniyor.

Goodyear servis sağlayıcı, araçta bir işlemi tamamladığı zaman, FleetOnlineSolutions biçimde işlemi özetleyerek raporlama yapıyor. Tüm bunlara ek olarak sistem, özel servis işlemlerinin sıklığını yönetmek için bir yetkilendirme ve onaylama aracı olarak da kullanılabiliyor. Her işlem tamamlandığında, FleetOnlineSolutions fatura süreçlerini otomatik olarak gerçekleştiriyor; tüm faturalar doğru kurda değerlendiriliyor, herhangi bir işleme kalmadan servis sağlayıcısına tek bir aylık hesap ekstresi ile ödeme kolaylığı sağlıyor.

“Kendimizi yollarda şimdi daha güvenli hissediyoruz.”

Arslan Nakliyat Satın Alma Müdürü Yıldırım Deveci konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ‘’Goodyear’la olan çalışmamızı karşılıklı sağladığımız güven ile birlikte bir sonraki aşamaya taşıdığımız için mutluyuz. FleetOnlineSolutions ile birlikte filomuzun lastik yönetimini daha iyi yapacağımızdan, doğru lastik kullanımından, yurt dışı yol yardım hizmetinin hızından kaynaklı maliyetimizin azalmasına kadar çok sayıda avantaja erişmiş olacağız. Kendimizi yollarda Goodyear’la birlikte daha güvenli hissediyoruz’’ dedi.

Goodyear Türkiye Ticari Lastikler Direktörü Şaban Güngör ise; “Arslan Nakliyat ile Fleet First sözleşmemizi imzalayarak hizmet ağımızı genişletmekten mutluluk duyuyoruz. Bu sözleşme kapsamında Arslan Nakliyat bütün FleetOnlineSolutions ayrıcalıklarından yararlanacak” diye konuştu.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu