LASTİKRezzan Alavant

Goodyear, Bursa Mermer Fuarı’nda ticari ürünlerini sergiliyor

Goodyear, bu yıl dördüncüsü gerçekleşen Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı’na, sektörde fark yaratan ticari lastikleriyle katılıyor.

24-27 Ekim tarihleri arasında, sekiz ayrı kapalı sergileme salonu ve açık sergileme alanı ile toplam altmış bin metrakerelik alanda ziyaretçilere kapılarını açacak olan Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı, 15 farklı ülkeden 215 firma ve firma temsilciliğini biraraya getiriyor. 41 ülkeden yaklaşık 20 Bin profesyonelin katılacağı fuar sektörün önemli etkinliklerinden biri olarak öne çıkıyor.

Belden Kırmalı Kaya Kamyonu ve yükleyiciler için üretildi

Ürün gamı olarak sektörün en popüler ürünlerini üreten Goodyear, Bursa’daki Mermer Fuarı’nda GP-4D, RT-3B ve TL-3A+ ürünlerini ziyaretçilerle buluşturuyor. Belden Kırmalı Kaya Kamyonu ve yükleyiciler için üretilen Goodyear GP-4D deseni, farklı ebatları ile gösterdiği saat performansı sayesinde kullanıcıların maliyetini düşürerek verimliliklerini artırıyor. GP-4D çamurlu ve yumuşak topraklı zeminlerde güçlü çekiş sağlayan ekstra sırt derinliğinin yanı sıra zorlu koşulların etkilerine karşı yüksek dayanıklılık sağlayan güçlü omuzlara sahip olup sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Kesilme ve delinmelere karşı üstün direnç

GP-4D’nin yanı sıra RT-3B de fuarda görücüye çıkıyor. 115 (L3) seviyesindeki RT-3B lastiği, kesilme ve delinmelere karşı üstün bir direnç gösterir; lastikli yükleyici ve greyderler için kullanılıyor. Geliştirilmiş çekiş gücü ve yanal stabilitesi (GP-2B desenine göre), kesilme ve delinmelere karşı üstün direnci, kendi kendini temizleyen desen teknolojisi, çok yönlü sırt tasarımı, kaplanabilirlik özelliği ve RT-3B*’ye göre daha fazla yük taşıma kapasitesi ile sektörün en çok tercih edilen ürünlerinden biridir.

Fuarda ziyaretçilerle buluşan diğer bir ürün de 125 (L3/E3) seviyesindeki TL-3A+ lastiği. Çok amaçlı radyal çekiş lastiği olarak kullanılan ürün üstün çekiş özelliklerine sahip olması ve çok amaçlı yapısı sayesinde lastikli yükleyiciler, greyderler, belden kırmalı kaya kamyonları ve daha bir çok araç için kullanılabiliyor.

Goodyear Türkiye Ticari Lastikler Direktörü Şaban Güngör; “Goodyear olarak, ürün gamımızın genişliği ve kalitesi ile öne çıkıyoruz. Özellikle GP–4D mermer sektöründe performansı ile en çok aranan ürün özelliğini taşıyor. RT-3B ve TL-A serisi de, sektörün tercih edilen ürünleri arasında” dedi. Fuarın son kullanıcılarla bir araya gelme şansı sağlaması ve sektördeki gelişmeleri ilk elden alma ve son kullanıcıların geri bildirimlerini paylaşmaları açısından çok yararlı olduğunu belirten Güngör; “Mermer sektörü, satışlarımızda büyük bir yer tutuyor. Bu nedenle Türkiye’deki önemli mermer fuarlarında ürünlerimizi sergilemek bizim için büyük önem taşıyor. Fuarda, sektörün performansı en yüksek ürünü olan GP-4D’nin yanı sıra Goodyear’in RT-3B ve TL3-A lastiklerini de daha yakından tanıtma fırsatı bulacağımız için mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu