Abdullah KurtayFUARLARLOJİSTİK

Fevzi Gandur Logistics 4.kez en iyi lojistik şirketi seçildi

Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı kapsamında, bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri Töreni’nde, Fevzi Gandur Logistics, Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörleri (R1) kategorisinde yılın en başarılı lojistik şirketi seçilerek, bu ödülü üst üste 4. kez aldı.

14-16 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı kapsamında düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri, jüri tarafından yıllık taşıma hacimleri ve bir önceki yıla göre büyüme rakamları göz önünde bulundurularak değerlendiriliyor.

Sektörde 70 yılı geride bırakan Fevzi Gandur Logistics, Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörleri (R1) kategorisinde yılın en başarılı lojistik şirketi seçilerek, bu ödülü üst üste 4. kez kazanma başarısı gösterdi. Ödülü Fevzi Gandur Logistics adına Kontrat Lojistiği Genel Müdürü Efe Göktuna, UTİKAD Başkanı Emre Eldener’den aldı.

Yılın Karayolu Lojistik Yöneticisi kategorisinde ödül alan Efe Göktuna’ya ödülünü Atlas Ödülleri jürisi, Gazeteci Selçuk Onur takdim etti.

Fevzi Gandur Logistics’e 3 ödül birden

Fevzi Gandur Logistics,bu yıl hem kurumsal hem de bireysel olarak toplamda 3 ödül aldı.Yılın Havayolu Lojistik Yöneticisi kategorisinde, şirketin Hava & Deniz Taşımacılığı Genel Müdürü Hasan Şafak ödülünü FIATA Başkan Yardımcısı Turgut Erkeskin’den alırken, Yılın Karayolu Lojistik Yöneticisi kategorisinde ödül alan Efe Göktuna’ya ödülünü Atlas Ödülleri jürisi, Gazeteci Selçuk Onur takdim etti.

“Verimli Bir Fuar Sürecini Geride Bıraktık”

Fuarı ve aldıkları ödülleri değerlendiren Efe Göktuna, şirket olarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın birinci öncelikleri olduğunu ve bunun karşılığını da bu ödüller ile aldıklarını ifade etti. Göktuna, fuarda hem mevcut müşterilerini ağırladıklarını hem de çözüm ortaklığı yapabilecekleri yeni firmalarla tanıştıklarını belirterek, oldukça verimli bir fuar sürecini geride bıraktıklarını sözlerine ekledi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu