LASTİK

Murat Lojistik 1.350 araçlık filosu ile günde 240.000 km yol kat ediyor

Türkiye’nin en büyük soğuk zincir lojistik firmalarından Murat Lojistik, Türkiye lastik sektörünün lideri Brisa’nın sunduğu Profleet filo çözüm ortaklığını tercih etti.

Murat Lojistik anlaşma kapsamında Brisa’nın filolara özel geliştirdiği Profleet danışmanlık ve hizmet paketini kullanmaya başlayarak, ürün, servis hizmetleri, yol yardımı, danışmanlık ve eğitim desteği alacak.

Günde 240.000 km yol kat ediyor

1.350 aracı kapsayan güçlü filosu ile günde 240.000 km yol kat eden Murat Lojistik, Brisa’nın sunduğu özel danışmanlık ve hizmet paketi Profleet ile filo operasyonlarını artık daha verimli bir şekilde yönetebilecek. Murat Lojistik, Brisa’nın yenilikçi lastikleriyle faaliyetlerini yürütmenin yanı sıra lastik kaplama ve servis hizmetlerinden yararlanacak. Aynı zamanda Profleet kapsamında sunulan Aspects+ hizmetiyle Murat Lojistik’in araç başı kilometre maliyetlerinde tasarruf sağlaması için lastik performans takipleri yapılarak raporlanacak.

58 yıllık geçmiş

Konuya ilişkin bilgi veren Murat Lojistik Genel Müdürü Selçuk Yüksel, “Bu iş birliğinin bizler için önemi çok büyük. 58 yıllık geçmişiyle Murat Lojistik bugün taşımacılık sektörünün önemli markalarından. Sahip olduğumuz güçlü filomuz için verimlilik ve maliyet tasarrufu çok önemli konular. Bu kapsamda operasyonlarımızı en iyi şekilde yönetmek için güçlü iş ortaklarına ihtiyacımız var. Brisa’nın sunduğu Profleet hizmetler bütününün şirketimiz için önemli bir değer yaratacağına inanıyoruz. Uzun yıllar bu iş birliğine devam etmeyi diliyoruz” diye konuştu.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu