MARKALAR

Barsan Global Lojistik’e gururlandıran ödül

Türkiye’nin entegre lojistikte öncü ismi Barsan Global Lojistik, son yıllarda gerçekleştirdiği yurt dışındaki başarılı hizmet ve operasyonlarıyla “Yılın Sınırları Aşan Lojistik Ödülü”ne layık görüldü.

2. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen Yılın Lojistikte Başarı Ödülleri Töreni sektörün önemli isimlerini bir araya getirdi. Yılın Lojistikte Başarı Ödülleri kapsamında 14 Kategoride ödülün verildiği gecede, “Yılın Sınırları Aşan Lojistik Ödülü” nü Barsan Global Lojistik aldı. Ödülü Barsan Global Lojistik adına Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Çaptuğ’a DEİK Lojistik İş Konseyi Başkanı Turgut Erkeskin verdi.

Barsan Global Lojistik’in kurucusu ve sahibi Kamil Barlın: “Barsan Global Lojistik olarak büyüme hedeflerimizi ve yatırım planlamamızı eksiksiz olarak uygulamaya devam ettiğimiz bir dönemdeyiz. 22 ülke 59 lojistik merkezde yürüttüğümüz faaliyetlerimize 2017 yılında 20 yeni merkez daha açarak devam edeceğiz.”
Kamil Barlın: En iyi olabilmek için çalışıyoruz
Barsan Global Lojistik’in Kurucusu ve sahibi Kamil Barlın, Yılın Sınırları Aşan Lojistik Ödülü’nün Barsan Global Lojistik’in sadece Türkiye değil, yurt dışındaki başarısının da tescili anlamına geldiğini söyledi.
Kamil Barlın, “Barsan Global Lojistik olarak büyüme hedeflerimizi ve yatırım planlamamızı eksiksiz olarak uygulamaya devam ettiğimiz bir dönemdeyiz. 22 ülke 59 lojistik merkezde yürüttüğümüz faaliyetlerimize 2017 yılında 20 yeni merkez daha açarak devam edeceğiz. Barsan Global Lojistik olarak hedefimiz, dünya ekonomisinin yoğun olduğu ülkelerde ülkemizi temsil ederek büyümek, aynı zamanda ‘en kaliteli hizmeti’ vermede de en iyi olabilmek. Gerek coğrafi dağılım gerek çalışan sayımız ve gerekse yönettiğimiz iş hacmimizle markamızın global vurgusuna uygun bir şekilde hedeflerimiz doğrultusunda büyümeye devam ediyoruz.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet veriyoruz. Bugün itibarıyla hizmet verdiğimiz müşteri sayımız 5 bini aştı. Geldiğimiz nokta ve aldığımız bu ödül 35 yıllık çabanın ve güvenin sonucudur. Müşterilerimizin memnuniyetle karşıladığı yatırımlara ve aralıksız büyümeye 2017 yılında da devam edeceğiz.”dedi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu